کفشور چیست ؟

کفشور چیست و در کجا به کار می رود ؟

کفشور قطعه‌ای است که در کف حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حیاط و فضاهای دیگر نصب می‌شود و آب را به سمت فاضلاب هدایت می‌کند. این وسیله نقش مهمی در جلوگیری از تجمع آب، بوی بد و جرم در این مکان‌ها دارد.

کفشور چه نیازهایی را در زندگی روزمره برطرف می کند؟

به نظر شما در کجاها کاربرد دارد؟

این ها بخشی از سوالاتی می باشد که ممکن است در ذهن خیلی از ما شکل بگیرد. در جواب به این سوال می توان گفت که کفشور دریچه هایی است که آب جمع شده در کف ساختمان ها را به سمت لوله های فاضلاب می برد. بسیاری از ما تا به حال شاید این محصول را ندیده باشیم و حتی شاید اسم کفشور و کفشور استیل به گوش مان هم نخورده باشد.  باید گفت چیز عجیبی نیست و خیلی ها این محصول را به طور کامل نشناخته اند.

بسیار از این کفشورها را لمسش نکرده اند و قرار است با چیزی جدید مواجه شوند. اما این تصور اشتباه است، زیرا ما هر روز با این محصول سر و کار داریم. این محصول در حمام، آشپزخانه، اتاق و … استفاده شده است. کفشورهای طلایی رنگ مخصوص سرویس بهداشتی (توالت) و حمام است. کفشورهای خطی سرامیک خور با بدنه و گریل استیل جهت کف سازی حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. کفبشور استیل با توجه به کیفیت و مقاومت بالا در مقابل شوینده های اسیدی، زیبایی و دکوراتیو بودن و دوام و طول عمر بیشتر، بهترین گزینه برای فضاهای مختلف هستند.

کفشور استیلگروه صنعتی ایران درین تولید کننده انواع کفشور، کفشور استیل، کفشور خطی گریل استخری، گاتر، گریل استخری و شاوردین می باشد. امروزه استفاده از کفشور مناسب برای زهکشی و جمع آوری آب مسئله ای بسیار مهم است. مهمترین مزایای این مدل کفشور علاوه بر زیبایی و دکوراتیو بودن، دوام و استحکام بالا، طول عمر و کیفیت بالا و عدم تغییر رنگ و تغییر شکل در اثر گذر زمان است.

کفشور استیل با توجه به کیفیت و مقاومت بالا در مقابل شوینده های اسیدی، زیبایی و دکوراتیو بودن و دوام و طول عمر بیشتر، بهترین گزینه برای فضاهای مختلف هستند. در این مقاله سعی کردیم در مورد اینکه کفشور چیست و چه کاربردهایی دارد برای شما توضیحات کاملی را ارائه نماییم. امیدوارم با این توضیحات متوجه شده باشید که کفشور چیست ؟

مزایای کفشور های گروه صنعتی ایران درین

قابلیت جمع آوری آب سریعتر و بهتر از کفشور نقطه ای

قابلیت طراحی و تولید در ابعاد مختلف

قابلیت تعبیه خروجی در نقطه دلخواه از کف

زیبایی و دکوراتیو بودن کف شور

کاربرد کفشور در کجاست ؟

در ساختمان های مسکونی جهت خروج آب مصرف شده که در شستشو یا کاردهای دیگر استفاده می شوند کفشور کاربرد دارد. در ابتدا این نقاط می بایست در سطح یا کف دریچه ای باشد تا فاضلاب را به سمت لوله رایزور هدایت کند.

کفشور همان دریچه ی ورودی فاضلاب به لوله ی فاضلاب را برعهده دارد.

با پیشرفت علم امروزی و تولیدات مختلفی که وارد بازار شده است .. امروزه مدلهای متفاوتی از انواع کفشور را میتوان در بازار دید.

از جمله مدلهایی که در بازار امروزی دیده می شود عبارتند : کفشور های استیل، کفشور های برنجی، کفشور های خطی، کفشور های سرامیک خور و … را میتوان نام برد.